Danışmanlık Eleman Hizmetleri

Home|Danışmanlık Eleman Hizmetleri

Bebek ve çocuk bakıcısı: Bebeğinizle çalıştığınızdan dolayı yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? Veya bir ev kadını olsanız bile bebeğinize zaman ayıramıyorsunuz? Bebeğinizi emanet edeceğiniz kişi pozitif ve sıcakkanlı bir insan olmalı. Bizde bunlara dikkat ederek titizlikle bu sorumluğu üstlendik.  Amacımız çocuğun sağlığını ve güvenliğini koruyarak, kendi evinde bakımının ve ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, tecrübeli ve referanslı bebek bakıcılarımızla, çocuklarınıza sizi aratmayacak ortamlar sağlamaktır. Bir çocuğun ebeveynlerinin yerini tutacak birinin olması söz konusu olmamakla beraber, sizin kadar dikkatli ve ilgili bebek bakıcı bulmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Hasta ve yaşlı Bakıcısı: Hasta bakıcısı evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşamlarına destek olurlar Kimsenin başına gelmesini istemediğimiz rahatsızlıklar ev veya hastane ortamında hastanın her türlü hizmetine bakmak, doktor tarafından bildirilen görevleri titizlikle yerine getirmek, günlük ihtiyaçlarını karşılamak hastanın yanında ve ona destek olmak Bizimde verdiğimiz bu hizmet tecrübemiz ile bu hassasiyeti anlayabilen, konusunda deneyimli, sertifikalı ve güvenilir Hasta bakıcı hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda sabahtan akşama veya akşamdan sabaha tam mesailik ya da 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler.

 

 

Hasta Bakıcı Hizmetleri
• Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi
• Kişisel temizlik bakım yardımı
• Tuvalet / banyo desteği
• Giyinme / soyunma desteği
• Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi
• Beslenme desteği
• Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme
• Egzersiz desteği

Ev işlerine yardımcı bayan Günlük yapılması gereken temizlik, ütü, yemek vb. işlerin özellikle çalışan kadınlarda oluşturduğu büyük külfetin altından kalkılması her zaman mümkün olmayabiliyor. Hatta sadece ev işleri değil, ailelerin çocuklarına vermesi gereken ilgiyi bile gösteremedikleri görülebiliyor. Belki de çoğu çalışan kadının yapılması gereken, basit gibi görünen bir günlük temizliği bile işin vermiş olduğu yorgunluğun ardından ertesi güne ve hatta daha da ileriye attığı durumlar olabiliyor. İşte bu gibi durumlar biz farkında olmasak dahi hem sosyal hayatımızı hem özel hayatımızı derinden etkileyebiliyor. Yorgunluğunuzu ortadan size sağlayacağı faydaları da mutlaka göreceksiniz. Size temin edeceğimiz ev işlerinde yardımcı elemanlarımız güvenilir referanslar ve geçmiş tecrübeleri ile birlikte sizlere tavsiye edilmektedir. Dilerseniz yatılı dilerseniz sadece gündüz çalışacak ev işlerinde yardımcı eleman ihtiyacınızda evinizin güvende ve içinizin rahat olması için seçici olduğumuzu özellikle hatırlatmak isteriz. Bizler buradayız.

Ev temizliği: Çeşitli sebeplerle ev işlerine İş hayatı, sosyal hayat derken ev temizliğine yeterince zaman ayıramıyorsanız.  Sağlık sorunları yüzünden temizlik yapamayanlar vs. birçok değişik profildeki insanlar farklı sebeplerle ev işi ve temizlik elemanı arayışı içerisindedir yeterince zaman ayıramayan bir ev kadını, tek başına yaşayan bir erkek, büyük bir evde yaşayan bir aile, çalışan bir kadın, ilerleyen yaşları sebebiyle bu işleri, mekânlarınızın temiz ve bakımlı görünmesine ve bu tip işlerinizin işi bilen, güvenilir temizlik elemanları tarafından yapılmasına ne kadar önem verdiğinizin bilincinde olarak size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. Üstelik bu tarz işler sadece temizlik, düzen, derli topluluk, hijyen vb. konularda bilgili ve becerikli olmakla ilgili değildir, mekanlarınızı emanet ettiğiniz temizlik elemanına rahatça arkanızı dönebilmeniz de çok önemlidir. Konutunuz apartman dairesi, müstakil ev, stüdyo daire, yazlık ev, villa, fark etmiyor evinizin temizliği için ev işlerinde pratik, becerikli, güven veren, bir bayan talebinizi en iyi karşılayan şirket olarak buradayız.

 

Bahçıvan Hizmetleri Evinizin çevre düzeninin devamlılığı, bahçenizin periyodik bakımı mutlaka emek ve özen ister. Bunun yanında bu işleri yapmak için zamanınızın önemli bir kısmını ayırmanız gerekebilir. Özellikle çalışan aileler bu işlere zaman ayırması çok zordur. Evinizin içi kadar dışının da temizliği ve bakımı hakkında bahçıvan hizmetiyle sizlerin yanında.  Bahçenizin günlük, haftalık, aylık gibi dönemsel bakım ve temizliğini yapacak, çevre düzenlemesine katkıda bulunacak hayatınıza kolaylık getirmek için önemle seçilmektedir. İster yatılı ister gündüzlü bahçıvan temininde güvenilir referanslara sahip, tecrübeli kadrosuyla sizlere hizmet etmektedir.

Bekçi Hizmetleri Her ne kadar kapımızı kilitleyip gece başımızı yastığımıza koyup uyumak istediğimizde ”Evime girmek isteyen bir yabancı olur mu? Birçok kez haberlerde izleyip, arkadaş çevresinden benzer hikâyeler duysak da başımıza geleceğine inanmak istemeyiz İstenmeyen yabancıların tehlikelerin kapının dışında kalması en büyük temennimizdir. İşte bu sorunlara çözüm olabilecek, gece siz uyurken veya gündüz siz işteyken evinizi emanet edebileceğiniz bekçi temininde sizlerin yanındayız. Son derece güvenilir, güçlü referanslar eşliğinde titizlikle seçilen bekçi elemanlarımız ile sizlerin güvenliği ve huzuru adına yanınızda olmaya gayret göstermekteyiz. İster yatılı ister gece veya gündüzlü en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

 

 

Ev ve iş yerlerinize aşçı:  işyerinizdeki çalışanlara ve konuklara en sağlıklı ve lezzetli menüleri hazırlayacak Ofis, atölye, fabrika vb. ortamlarda çalışacak olan işyeri aşçıları hem ekonomik, hem de sağlıklı yemek malzemelerinin nereden temin edileceğini bilen ve işini seven,  tecrübeli, açılarımızla çalışmaktayız.  Becerikli, temiz ve referanslı işyeri aşçılarıyla tanışmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Villalarınıza çiftler Villa çiftti olarak çalışacak evli çiftler evin tüm temizliği ve hijyeninden sorumlu olup yemek ve  servis hizmeti verirken erkek evin bahçe, havuz, şoförlük hizmeti vermekle yükümlüdür. Şirketimizce bu eleman seçimlerinde, kişisel becerilerin yanında ailelere zarar verilmemesi için çalışacak elemanlarımız son tarihli savcılıktan temiz kâğıdı,  ikametgâh, nüfus cüzdan sureti ile işe başlatılır. Ve kayıtlar alınır.

 

Şirket elemanları

Sekreter İnsan Kaynakları sektöründe hizmet veriyoruz. Müşterilerimize evlerinde ve işyerlerinde çalışacak Makam şoförü, üst düzey yönetici asistanı, sekreter,refakatçi, temizlik elemanı gibi personel ihtiyaçlarınız için sahne derneğinden A dan Z ye Size en kısa zamanda uygun eleman tedarik edecektir. Bize nasıl bir sekretere ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Telefonlara bakacak veya konuklarınıza ikramlık servisi yapacak bir sekretere mi ihtiyacınız var? Yabancı dil bilen bir sekreter ile mi çalışmak istersiniz? Hangi yaş gurubunda bir sekreteriniz olmasını tercih edersiniz? Bu gibi detayları bize bildirmenizden sonra CV portföyümüzde farklı özelliklere sahip birçok sekreter profili mevcut, bu profiller arasında bir tarama yapıp sizin için ideal olanları tespit etmemiz uzun sürmeyecektir kriterlerinize uygun bir sekreter bulmak üzere harekete geçilecektir.

Üst Düzey Yönetici Asistanı: Bir üst düzey yöneticinin asistanı telefonlara bakmaktan, çalışma ortamının temizlik ve düzenini sağlamaktan, gerektiği zaman yöneticiye ve konuklara ikramlıklar servis etmekten daha fazlasını yapabilecek biri olmalıdır. Zamanınızı kusursuz bir şekilde planlayacak, randevularınızı ayarlayacak, buluşma taleplerinizi ve mazeretlerinizi gerekli yerlere iletecek, gerektiği zaman sizi toplantılarda temsil edecek, iş toplantılarında ve seyahatlerinde yanınızda olabilecek CV portföyümüzde bulunan üniversite veya lise mezunu, alanında akademik eğitim almış ya da kurslara katılmış, istediğiniz raporları ve istatistikleri hazırlayabilecek, iletişim yeteneği yüksek, yabancı dil bilen, görünümüne önem veren kişilerdir. Bir üst düzey yönetici asistanı arıyorsanız a/dan z ye doğru adrestesiniz.

Şoför Hizmetleri artık bir lüks olarak görülen ama günümüzde çoğu insan için ihtiyaç haline gelen özel şoför kavramı artık önemini daha yükseklere taşımıştır. Siz işe giderken, daha günün henüz başlangıcında bütün o enerjinizi trafikten uzak kalarak size işinize odaklanmanızda yardım edecek, işten dönerken ise günün yorgunluğu arabanızın arka koltuğunda otururken en azından evinize varana kadar atmanıza yardımcı olacak bir özel şoför mutlaka hayatınıza pozitif katkı yapacaktır. İşte bu gibi nedenlerden dolayı özel şoförlerimizle de hizmet etmekteyiz.

 

 

 

Masaj Vücuda kısmen uygulanan masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Bay veya bayan isteğinize göre günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmak istiyorsanız; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş olmanızı istiyorsanız sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz

Bebek ve çocuk bakıcısı: Bebeğinizle çalıştığınızdan dolayı yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? Veya bir ev kadını olsanız bile bebeğinize zaman ayıramıyorsunuz? Bebeğinizi emanet edeceğiniz kişi pozitif ve sıcakkanlı bir insan olmalı. Bizde bunlara dikkat ederek titizlikle bu sorumluğu üstlendik.  Amacımız çocuğun sağlığını ve güvenliğini koruyarak, kendi evinde bakımının ve ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, tecrübeli ve referanslı bebek bakıcılarımızla, çocuklarınıza sizi aratmayacak ortamlar sağlamaktır. Bir çocuğun ebeveynlerinin yerini tutacak birinin olması söz konusu olmamakla beraber, sizin kadar dikkatli ve ilgili bebek bakıcı bulmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Hasta ve yaşlı Bakıcısı: Hasta bakıcısı evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşamlarına destek olurlar Kimsenin başına gelmesini istemediğimiz rahatsızlıklar ev veya hastane ortamında hastanın her türlü hizmetine bakmak, doktor tarafından bildirilen görevleri titizlikle yerine getirmek, günlük ihtiyaçlarını karşılamak hastanın yanında ve ona destek olmak Bizimde verdiğimiz bu hizmet tecrübemiz ile bu hassasiyeti anlayabilen, konusunda deneyimli, sertifikalı ve güvenilir Hasta bakıcı hizmetlerimiz tercihiniz doğrultusunda sabahtan akşama veya akşamdan sabaha tam mesailik ya da 24 saat hastanın yanında kalarak tüm günlük hizmet verirler.

 

 

Hasta Bakıcı Hizmetleri
• Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi
• Kişisel temizlik bakım yardımı
• Tuvalet / banyo desteği
• Giyinme / soyunma desteği
• Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi
• Beslenme desteği
• Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme
• Egzersiz desteği

Ev işlerine yardımcı bayan Günlük yapılması gereken temizlik, ütü, yemek vb. işlerin özellikle çalışan kadınlarda oluşturduğu büyük külfetin altından kalkılması her zaman mümkün olmayabiliyor. Hatta sadece ev işleri değil, ailelerin çocuklarına vermesi gereken ilgiyi bile gösteremedikleri görülebiliyor. Belki de çoğu çalışan kadının yapılması gereken, basit gibi görünen bir günlük temizliği bile işin vermiş olduğu yorgunluğun ardından ertesi güne ve hatta daha da ileriye attığı durumlar olabiliyor. İşte bu gibi durumlar biz farkında olmasak dahi hem sosyal hayatımızı hem özel hayatımızı derinden etkileyebiliyor. Yorgunluğunuzu ortadan size sağlayacağı faydaları da mutlaka göreceksiniz. Size temin edeceğimiz ev işlerinde yardımcı elemanlarımız güvenilir referanslar ve geçmiş tecrübeleri ile birlikte sizlere tavsiye edilmektedir. Dilerseniz yatılı dilerseniz sadece gündüz çalışacak ev işlerinde yardımcı eleman ihtiyacınızda evinizin güvende ve içinizin rahat olması için seçici olduğumuzu özellikle hatırlatmak isteriz. Bizler buradayız.

Ev temizliği: Çeşitli sebeplerle ev işlerine İş hayatı, sosyal hayat derken ev temizliğine yeterince zaman ayıramıyorsanız.  Sağlık sorunları yüzünden temizlik yapamayanlar vs. birçok değişik profildeki insanlar farklı sebeplerle ev işi ve temizlik elemanı arayışı içerisindedir yeterince zaman ayıramayan bir ev kadını, tek başına yaşayan bir erkek, büyük bir evde yaşayan bir aile, çalışan bir kadın, ilerleyen yaşları sebebiyle bu işleri, mekânlarınızın temiz ve bakımlı görünmesine ve bu tip işlerinizin işi bilen, güvenilir temizlik elemanları tarafından yapılmasına ne kadar önem verdiğinizin bilincinde olarak size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. Üstelik bu tarz işler sadece temizlik, düzen, derli topluluk, hijyen vb. konularda bilgili ve becerikli olmakla ilgili değildir, mekanlarınızı emanet ettiğiniz temizlik elemanına rahatça arkanızı dönebilmeniz de çok önemlidir. Konutunuz apartman dairesi, müstakil ev, stüdyo daire, yazlık ev, villa, fark etmiyor evinizin temizliği için ev işlerinde pratik, becerikli, güven veren, bir bayan talebinizi en iyi karşılayan şirket olarak buradayız.

 

Bahçıvan Hizmetleri Evinizin çevre düzeninin devamlılığı, bahçenizin periyodik bakımı mutlaka emek ve özen ister. Bunun yanında bu işleri yapmak için zamanınızın önemli bir kısmını ayırmanız gerekebilir. Özellikle çalışan aileler bu işlere zaman ayırması çok zordur. Evinizin içi kadar dışının da temizliği ve bakımı hakkında bahçıvan hizmetiyle sizlerin yanında.  Bahçenizin günlük, haftalık, aylık gibi dönemsel bakım ve temizliğini yapacak, çevre düzenlemesine katkıda bulunacak hayatınıza kolaylık getirmek için önemle seçilmektedir. İster yatılı ister gündüzlü bahçıvan temininde güvenilir referanslara sahip, tecrübeli kadrosuyla sizlere hizmet etmektedir.

Bekçi Hizmetleri Her ne kadar kapımızı kilitleyip gece başımızı yastığımıza koyup uyumak istediğimizde ”Evime girmek isteyen bir yabancı olur mu? Birçok kez haberlerde izleyip, arkadaş çevresinden benzer hikâyeler duysak da başımıza geleceğine inanmak istemeyiz İstenmeyen yabancıların tehlikelerin kapının dışında kalması en büyük temennimizdir. İşte bu sorunlara çözüm olabilecek, gece siz uyurken veya gündüz siz işteyken evinizi emanet edebileceğiniz bekçi temininde sizlerin yanındayız. Son derece güvenilir, güçlü referanslar eşliğinde titizlikle seçilen bekçi elemanlarımız ile sizlerin güvenliği ve huzuru adına yanınızda olmaya gayret göstermekteyiz. İster yatılı ister gece veya gündüzlü en iyi hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

 

 

Ev ve iş yerlerinize aşçı:  işyerinizdeki çalışanlara ve konuklara en sağlıklı ve lezzetli menüleri hazırlayacak Ofis, atölye, fabrika vb. ortamlarda çalışacak olan işyeri aşçıları hem ekonomik, hem de sağlıklı yemek malzemelerinin nereden temin edileceğini bilen ve işini seven,  tecrübeli, açılarımızla çalışmaktayız.  Becerikli, temiz ve referanslı işyeri aşçılarıyla tanışmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Villalarınıza çiftler Villa çiftti olarak çalışacak evli çiftler evin tüm temizliği ve hijyeninden sorumlu olup yemek ve  servis hizmeti verirken erkek evin bahçe, havuz, şoförlük hizmeti vermekle yükümlüdür. Şirketimizce bu eleman seçimlerinde, kişisel becerilerin yanında ailelere zarar verilmemesi için çalışacak elemanlarımız son tarihli savcılıktan temiz kâğıdı,  ikametgâh, nüfus cüzdan sureti ile işe başlatılır. Ve kayıtlar alınır.

 

Şirket elemanları

Sekreter İnsan Kaynakları sektöründe hizmet veriyoruz. Müşterilerimize evlerinde ve işyerlerinde çalışacak Makam şoförü, üst düzey yönetici asistanı, sekreter,refakatçi, temizlik elemanı gibi personel ihtiyaçlarınız için sahne derneğinden A dan Z ye Size en kısa zamanda uygun eleman tedarik edecektir. Bize nasıl bir sekretere ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Telefonlara bakacak veya konuklarınıza ikramlık servisi yapacak bir sekretere mi ihtiyacınız var? Yabancı dil bilen bir sekreter ile mi çalışmak istersiniz? Hangi yaş gurubunda bir sekreteriniz olmasını tercih edersiniz? Bu gibi detayları bize bildirmenizden sonra CV portföyümüzde farklı özelliklere sahip birçok sekreter profili mevcut, bu profiller arasında bir tarama yapıp sizin için ideal olanları tespit etmemiz uzun sürmeyecektir kriterlerinize uygun bir sekreter bulmak üzere harekete geçilecektir.

Üst Düzey Yönetici Asistanı: Bir üst düzey yöneticinin asistanı telefonlara bakmaktan, çalışma ortamının temizlik ve düzenini sağlamaktan, gerektiği zaman yöneticiye ve konuklara ikramlıklar servis etmekten daha fazlasını yapabilecek biri olmalıdır. Zamanınızı kusursuz bir şekilde planlayacak, randevularınızı ayarlayacak, buluşma taleplerinizi ve mazeretlerinizi gerekli yerlere iletecek, gerektiği zaman sizi toplantılarda temsil edecek, iş toplantılarında ve seyahatlerinde yanınızda olabilecek CV portföyümüzde bulunan üniversite veya lise mezunu, alanında akademik eğitim almış ya da kurslara katılmış, istediğiniz raporları ve istatistikleri hazırlayabilecek, iletişim yeteneği yüksek, yabancı dil bilen, görünümüne önem veren kişilerdir. Bir üst düzey yönetici asistanı arıyorsanız a/dan z ye doğru adrestesiniz.

Şoför Hizmetleri artık bir lüks olarak görülen ama günümüzde çoğu insan için ihtiyaç haline gelen özel şoför kavramı artık önemini daha yükseklere taşımıştır. Siz işe giderken, daha günün henüz başlangıcında bütün o enerjinizi trafikten uzak kalarak size işinize odaklanmanızda yardım edecek, işten dönerken ise günün yorgunluğu arabanızın arka koltuğunda otururken en azından evinize varana kadar atmanıza yardımcı olacak bir özel şoför mutlaka hayatınıza pozitif katkı yapacaktır. İşte bu gibi nedenlerden dolayı özel şoförlerimizle de hizmet etmekteyiz.

 

 

 

Masaj Vücuda kısmen uygulanan masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Bay veya bayan isteğinize göre günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmak istiyorsanız; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş olmanızı istiyorsanız sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz